Zhruba před hodinou byl spuštěn eshop puerh.cz. V současné době ještě ladíme technické záležitosti, ale již se rýsuje základní nabídka. Znalci a sběratelé jistě náš počin ocení, začátečníci a méně zapálení jedinci mohou pak v našem blogu hezky na jednom místě načerpat základní informace a objevovat svět archivních čajů a pu erh svým tempem a způsobem. Máme rozpracováno mnoho článků s odbornější tematikou a budeme rádi když nám dáte zpětnou vazbu, nebo se přímo zeptáte na to, co chcete vědět. Bude-li to v našich silách, rádi odpovíme nebo poradíme.

Pokud vás tedy zajímá cokoli ze světa čaje pu erh (pchuer, puerh, pu atd…) doufáme, že to naleznete na našich stránkách. V sekci blog naleznete degustace a články ze světa archivního čaje.

Další čaje do obchodu a jejich detaily budeme přidávat postupně. Kromě „technických věcí“ a fotografování nás čeká i spousta ochutnávání, takže pokud se chcete zúčastnit některé z degustací neváhejte a napište nám. Pokud jste naopak někde objevili zajímavý puerh a chcete se o něj podělit, rádi ho s vámi ochutnáme. Můžete se tak podílet přímo na dění a změnách tohoto portálu.

První degustace již tento čtvrtek 25.6.2015 v čajovně Bílý jeřáb v rámci čtvrtečních čajování – více info zde

Spoustu krásných chvil s čajem přeje tým
Puerh.cz