Milí milovníci puerhu a archivních čajů,

po delší době, kdy jsme věnovali více času čajovně a běžnému provozu, se nyní začínáme opět soustředit na tyto stránky, které nějaký čas sloužily především jako eshop.
Díky změnám, na kterých právě pracujeme, chceme mít do budoucna více prostoru, času a energie na PUERH.CZ. Za poslední dva roky se toho na poli archivních a investičních čajů mnoho událo.
Ani my jsme nelenili a prohloubili vazby s dodavateli a sběrateli v Asii i jinde ve světě. Skvělá zpráva pro ty, kdo již s námi investovali, je, že naše portfolio zvýšilo za poslední 2 roky velmi výrazně svou hodnotu a ceny archivních a špičkových čajů v Asii i nadále stoupají. To je současně špatná zpráva: Kdo nenakoupil do teď, bude muset sáhnout mnohem hlouběji do kapsy. Po konzultacích s našimi přáteli a dodavateli – mimochodem minulý týden jsme (opět) hostili v Praze zástupce proslulé Wistaria house z Taipei – jsme se rozhodli pozastavit prodej a v následujících dnech, či spíše týdnech srovnáme ceny našich čajů na současnou reálnou tržní hodnotu. Zároveň se nám podařilo zajistit vyjímečné čaje z let 2014 – 2015 (Gu-shu puerhy a některé neuvěřitelné oolongy), je tedy se na co těšit!

Z výše uvedených důvodů je veškerý prodej zatím pozastaven!

Členové čajového klubu budou informováni o situaci samostaně, soukromými maily.

Pokud vás zajímá nějaký náš konkrétní produkt, kontaktujte nás prosím e-mailem.

Těšíme se na spolupráci