Obchodní podmínky jsou platné pro nákup v internetovém obchodě PUERH.CZ, který provozuje společnost Bílý jeřáb s.r.o.:

Štefánikova 320/42
150 00, Praha 5
IČO 28988221
DIČ CZ28988221

Základní informace

Jsme plátci DPH a uváděné ceny zboží jsou včetně sazby DPH (15 nebo 21%).

  •     Způsoby dopravy – osobní odběr, cenný balík, balík do ruky, standardní balík.
  •     Způsoby platby – hotovost, dobírka, bankovní převod.
  •     Detailnější informace o způsobech dopravy a platby jsou k dispozici zde.
  •     Při nákupu zboží převyšující celkovou částku 3500Kč (Česká rebublika, bez dopravy) nebo 3800Kč (Slovensko, bez dopravy) hradíme dopravu my.
  •     Objednávky expedujeme do 3 pracovních dní. Dodací lhůta záleží na zvoleném způsoby dopravy.
  •     Běžná komunikace (změny stavu objednávky, vyzvání k odběru objednávky, reklamace atd.) se zákazníkem probíhám prostřednictvím emailové adresy zadané v registraci.

Reklamace a vrácení zboží

Zboží nepoškozené, nepoužívané a v původním obalu je možné vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zásilky. Po kontrole zboží budou kupujícímu peníze vráceny převodem na účet. Zboží je možné vrátit pouze s originálem faktury, která je součástí každé zásilky.

Reklamované zboží zákazník pošle na adresu čajovny Bílý jeřáb – Štefánikova 51, 150 00, Praha 5 službou Cenný balík od České pošty nebo osobním doručením na stejné místo. Reklamace doručené jiným způsobem nebudou přijaty.

Ochrana osobních údajů

Prohlašujeme, že nebude poskytovat zakazníkovy osobní údaje v jakékoliv podobě třetím stranám. Osobní údaje, které zákazník vyplňuje při registraci/objednání, slouží výhradně pro interní potřebu internetového obchodu Bílý jeřáb a k úspěšnému vyřízení objednávky. Zákazník má právo kdykoliv zažádat o vymazání svých osobních údajů z naší databáze.