V současné době posíláme objednávky po České republice a na Slovensko. Po domluvě je možné poslat objednávku i do jiné země. Zboží je možno zaplatit hotově a dobírkou (při převzetí) nebo platbou převodem na účet (platba předem).

Pro zákazníky v České republice:

U objednávek přesahujících hodnotu 3500 Kč (bez dopravy) je doprava zdarma!

Osobní odběr v čajovně Bílý jeřáb

Vyzvednutí objednávky v naší čajovně Bílý jeřáb, Štefánikova 51, Praha během aktuální provozní doby: PO – SO: 11 – 22 hodin. K odběru je zákazník vyzván emailem. Možno zaplatit předem na účet nebo v hotovosti (na míste není možno platit kartou).
Cena služby: 0 Kč

Česká pošta – Balík do ruky, platba předem na účet

Po připsání částky na účet je objednávka je poslána službou Balík do ruky od České pošty. Dodací lhůta je do druhého dne od odeslání objednávky. Zákazník je emailem informován, jakmile je objednávka odeslána a zároveň obdrží údaje pro její sledování.
Cena služby: 129 Kč

Česká pošta – Balík do ruky, dobírka

Objednávka je poslána službou Balík do ruky od České pošty. Dodací lhůta je do druhého dne od odeslání objednávky. Zákazník je emailem informován, jakmile je objednávka odeslána, a zároveň obdrží údaje pro její sledování. Objednávku zákazník platí při jejím převzetí.
Cena služby: 174 Kč

 


 

Pro zákazníky na Slovensku:

U objednávek přesahujících hodnotu 3800 Kč (bez dopravy) je doprava zdarma!

Česká pošta – Standardní balík, dobírka

Objednávka je poslána službou Standardní balík od České pošty. Dodací lhůta v tomto případě není předem známá. O odeslání objednávky je zákazník informován emailem a zároveň obdrží údaje pro sledování zásilky. Objednávku zákazník platí při jejím převzetí.
Cena služby: 240 Kč